Jemná ranní jóga

Jemná ranní jóga probudí vaše tělo i mysl, rozproudí Vám energii v těle a pozitivně naladí do nového dne. Lekce je zaměřená na zlepšení pružnosti a mobility celého těla.

Vinjása flow poweryoga

Dynamická jóga v rytmu dechu je vždy unikátní, je tvořena pozdravy slunci a tvorbou sekvencí bojovníků, stejně jako praxí pozic na zemi. Náplní lekce je protažení, dynamická část pro posílení vnitřních svalů a nakonec uvolňující relaxace.

Soukromá lekce

Na individuálních lekcích se můžeme zaměřit na konkrétní oblast, která vyžaduje pozornost. Můžeme se věnovat rozhýbání těla po operaci či nemoci, pracovat na posílení středu těla nebo na zlepšení flexibility.

Teen jóga

Lekce jógy pro "týnky" ve věku 9-13 let. Zaměřujeme se na hodinách na správnou techniku provedení jednotlivých pozic, stejně jako na plynulé přechody, dechové a relaxační techniky.

Firemní jóga

Jóga přímo na vašem pracovišti! Chcete poskytnout svým zaměstnancům neobvyklý benefit? Pokud máte k dispozici vhodný prostor, ráda za vámi přijedu kamkoli v Příbrami a okolí. 

Jóga nidra

Jóga nidra, neboli jógový spánek je stav mezi bděním a spánkem, který zasahuje do oblasti podvědomí. Může uvolňovat skryté bloky, vzpomínky i traumata . Tělo se hluboce uvolňuje v meditativním stavu. 


Případné změny v rozvrhu najdete vždy včas na facebooku a instagramu