Aktuality

Cena na osobu zahrnuje:

- ubytování (3dny/2noci)

- bufetové snídaně

- jógový program

- neomezené wellness (Součástí Wellness jsou dvě masážní místnosti, 9m dlouhý bazén s protiproudem, relaxační místnost, biosauna, parní sauna, infrasauna, privátní finská sauna) 

- wifi, poplatky

- sál na cvičení

Podzimní víkend v Krkonoších 

I letos  se ke mně můžete připojit na jógový víkend v Erlebachově boudě, což je nově zrekonstruovaný nádherný hotel, jehož součástí je i bazén a wellness, které budeme mít k dispozici. Krásnou čistou přírodu si užijeme při procházkách nebo pohledem z panoramatických oken hotelu. Podzim přináší po létě zklidnění, uzemnění, proto je součástí programu kromě lekcí jógy i vedená relaxace a meditace.

Cena: 4.900,-/os.

Termín: 15.-17.9.

Jóga pro těhotné - uzavřený kurz

 Toto specifické období ženy vyžaduje i specifický přístup z hlediska její jógové praxe. Metodika lekce jógy pro těhotné je odlišná od klasického způsobu cvičení jógy. Jednotlivé ásany jsou na míru přizpůsobené budoucím maminkám s ohledem na stupeň jejich těhotenství a jejich  momentální kondici. Zároveň je v lekcích věnován větší prostor  i dechovým a relaxačním technikám.

Náš program jógy pro těhotné je určený pro 2. a 3.trimestr fyziologické gravidity. Tento uzavřený kurz je složen z 10 lekcí, které jsou vedeny vždy dle aktuálního složení skupiny a jejích potřeb.

Kombinujeme aktivní (dynamické) fáze s pasivními a dechovými přesně tak, aby bylo pro ženu snazší zvládnout i dynamiku porodního procesu. Cvičení se soustředí na vnímání a posílení vlastního těla, uvolňuje stres, napětí a pomáhá zpracovávat únavu.

Benefity:

Zlepšení držení těla - těhotné se učí udržet rostoucí bříško a fixovat správné postavení páteře a pánve

Uvolňujeme přetížení bederní páteře

Aktivní práce s pánevním dnem

Příprava k porodu na základě důvěry a poznání vlastního těla 

Dobré zažívání

Volné dýchání

Úleva od otoků

Prevence varixů

Prevence poklesu nožní klenby

Těhotenská jóga pro 2.trimestr: začínáme v pondělí 17.4.2023 od 15:30

Těhotenská jóga pro 3.trimestr: začínáme ve středu 19.4.2023 od 15:30

 Lektorka: Naďa Boukalová

 Cena kurzu (10 lekcí): 1.500,-

Kurz numerologie a Tarotu II. 

Budeme věnovat výpočtu vibrací plnění karmy, zda jste naplnili své dětství /duchovní dětství, kde mohou nebo spíše kde vznikly problémy v současnosti a co vás čeká až do konce života. Jak pomoci svým dětem a jak si uvědomit nesplnění svého "plánu". Jednoduše budete mít takový plán a přehled dle data svého narození a na co se těšit .

Takže pokud aspoň trochu víte význam čísel 1 až 9 a máte doma TAROT, sobotní den je pro vás.

V neděli 19.2.si vyrobíme RUNY, povíme o jejich energii, moci a možnostech jak s nimi pracovat a vykládat a kyvadlem se naučíte ověřit víceméně cokoli, od vhodných aktivit, energie těla i místa, po minulé životy .

Pitný režim zajištěn. Sebou pouze svačinu.

V sobotu psací potřeby a své karty,  v neděli kyvadlo a 25 kamínků a barevnou fixou, NE černou .

INFO na mailu jana.kojetinova@seznam.cz nebo whatsapp 720991698 .

 18-19.2.2023 od 9:00

od 9:00 do 9:45 bude jóga , cena 100,- Kč.

Kurz samotný je oba dva dny od 10:00 do 16:30.

CENA je za den 850,- Kč, účast na obou dnech je za 1550,- Kč.

Kakaová Ceremonie s Míšou

Čeká nás jógování, otevřeme téma sebelásky a sebepéče, naladíme se na své srdce a budeme vědomě pít ceremoniální kakao, pak bude následovat intuitivní pohyb. Když budeme mít chuť, budeme i zpívat a tančit. 😊 Naši společnou kakaovou cestu zakončíme meditací, sdílením a poděkováním kakau za jeho péči.

Datum: 21.1.2023 od 17 hodin (cca 2,5 hodiny)

Cena: 490,-

Kakao má psychoaktivní účinky, ale není psychedelické. Je to jemný přírodní stimulant, který povznáší naši náladu, projasňuje nás mentálně a odstraňuje emocionální bloky

Při kakaové ceremonii můžete často zažít vhledy, momenty jasnosti, potřeby měnit věci nebo okolnosti svého života, můžete mít pocit jasného cíle, vize. Buďte k sobě laskaví, pracujte se zážitky a integrujte je ve vlastním tempu a podle svých možností. Zaznamenejte si svoje záměry a vize a pracujte s nimi v průběhu následujících dnů a týdnů.

Základní doporučení je přijít na ceremonii s prázdným žaludkem, resp. několik hodin po jídle, vaše tělo tak bude moci rychle strávit kakaový nápoj. Není potřeba se speciálně připravovat, naopak někdy méně je více a tak když přijdete do ceremoniálního prostoru otevřeni novému, bez očekávání, může to být zejména při vaší první zkušenosti přínosné. 

Od ledna nový kurz v rozvrhu

Pod vedením Štěpánky Trčkové vám od ledna nabízíme nový kurz PortDeBras!  💛

9.1.2023 zahajuje uzavřený kurz 10 lekcí + 1 lekce zdarma!

Cena kurzu 1.350,- 

PortDeBras™ představuje elegantnost, ladnost a plynulost pohybu, napojení se na tělo, mysl a hudbu.

Tempo celého kurzu je pomalé, aby byla zachována kvalita a čistota pohybu. Na kurzu PortDeBras™ se setkáte s jednoduchou a plynulou tvorbou pohybu s propojením hudby, strečinku, posilovacím cvičením, balančním cvičením a tanečními prvky. 

Kurz je koncipován na správné držená těla "Healthy body" a vnitřní prožitek sebe sama. 

V uzavřeném kurzu PortDeBras™ se naučíte využívat pohyb jako terapii. Cílem je cesta a návrat k našemu tělu. Skrze tělo měníme vědomí o sobě samém. 

Kurz PortDeBras™je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří si "PortDeBras™" zamilovali.

AROMATERAPIE a JÓGA 

Zajímají vás aroma oleje a chcete se o nich dozvědět více? Připojte se k nám v ABY jógovně na AROMA workshop se Štěpánkou Trčkovou a Alžbětou Benešovou.

Workshop zahájíme ukázkou PortDeBras, budeme si povídat o aromatických olejích. Dozvíte se, jaké existují druhy, k čemu slouží a jak poznáte kvalitní olej.  Součástí je i malé voňavé občerstvení. Na závěr se opět protáhneme při jemné vinjása flow józe. Každý účastník si s sebou domů odnese drobnou pozornost s připomínkou své vybrané esence. Přijďte se naladit na nadcházející advent s příjemnými vůněmi a jógou.

Sobota 26.11.2022 od 15 hodin

Cena: 490,- 

Jóga NIDRA 

Hloubková relaxační hodina jógy nidry (jógového spánku) s Míšou. V pátek 14.10. od 16:30 v ABY jógovně.

Jóga nidra je technika hluboké relaxace, která uvolňuje napětí na fyzické, mentální a emoční úrovni. Je to stav vědomí mezi bdělostí a spánkem. K jejím hlavním benefitům  patří uvolnění stresu a napětí, celkové zklidnění, zlepšení spánku, načerpání energie a relaxace mysli i těla.

Cena: 140,- 

Praxí jógy nidry vás bude provázet  lektorka Michaela Šímová, kterou tato specifická technika  oslovila během života na Novém Zélandu.  Na jedné z navštívených lekcí zažila tak silný pocit vděčnosti jako nikdky předtím, což ji vedlo k dalšímu studiu této techniky a nakonec k absolvování pokročilého lektorského kurzu zaměřeného právě na jógu nidru.

Kurz numerologie a Tarotu

S velikou radostí ve svojí jógovně v říjnu přivítám numeroložku a vykladačku karet Janu Kojetínovou! Před samotným začátkem semináře bude dobrovolná 40ti minutová jógová praxe na probuzení těla i mysli (za symbolickou stokorunu) a od desáté hodiny se můžete těšit na smršť energie a informací od Janičky.

Cena: za den 850,- (+ případně 100,- jóga)

Cena za oba dny: 1.550,- (+ případně 100,- jóga)

SOBOTA 15.10.2022 : NUMEROLOGIE I. životní čísla, význam čísel v běžném životě, numerologie jména, osobní roky, měsíce a dny, tyrolský kruh našich povahových vlastností, jednoduše jak z prvního pohledu na datum narození poznáte s kým máte tu čest .

NEDĚLE 16.10.2022 - TAROT I. malá i velká arkána, probereme všech 78 karet + krátké vzájemné výklady.

Můžete si vybrat samozřejmě libovolné JEDNOTLIVÉ dny.

Sobota 15.10. a neděle 16.10., vždy od 10:00 do 16:30. Pokud máte zájem o ranní jógu, doražte už na devátou hodinu.

Voda, káva a čaj bude zajištěno. Svačinu sebou.                                                                                                                                         22.8.2022

Podzimní jóga retreat v Krkonoších

Připravuji pro vás podzimní jógový víkend v Krkonoších! 

V termínu 21.-23.10. se ke mně můžete připojit na jógový víkend v Erlebachově boudě, což je nově zrekonstruovaný nádherný hotel, jehož součástí je i bazén a wellness, které budeme mít k dispozici. Krásnou čistou přírodu si užijeme při procházkách (Sněžka je jen pár kilometrů daleko) nebo pohledem z panoramatických oken hotelu. Podzim přináší po létě zklidnění, uzemnění, proto je součástí programu kromě lekcí jógy i vedená relaxace a meditace.

Cena: 4.500,-/os.

Ubytovací část Erlebachovy boudy nabízí nové, luxusní dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC a LCD TV+ SAT, Wi-fi, fénem, a s panoramatickými nebo francouzskými okny. Pokoje Erlebachovy boudy splňují požadavky moderního ubytování a typického horského stylu. Spojení kamene a dřeva vytváří jedinečné kouzlo prostoru. Velká okna nabízejí úžasný rozhled na panorama Špindlerova Mlýna. V areálu jsou tři různé restaurace – Designová s vinným sklípkem a Panoramatická v Erlebachově boudě a dále tradiční Krkonošká hospůdka v Josefově boudě.

Cena na osobu zahrnuje:

- ubytování (3dny/2noci)

- bufetové snídaně

- jógový program

- neomezené wellness (Součástí Wellness jsou dvě masážní místnosti, 9m dlouhý bazén s protiproudem, relaxační místnost, biosauna, parní sauna, infrasauna, privátní finská sauna) 

- wifi, poplatky

- sál na cvičení

Program:

Pátek     17:30 jemná jóga s prodlouženou relaxací 90'

Sobota     7:30 ranní jóga

                      výšlap na Sněžku

                      17:30 večerní  jóga s vedenou meditací 90'

Neděle     7:30 ranní jóga

Účast na všech aktivitách je zcela dobrovolná :-)

Sál na cvičení jógy   --> 

ABY se stěhuje!

Možná se k vám ta novinka už donesla, koneckonců není to žádné tajemství. Od 17.7. bude ABY jóga na nové adrese - nově se budeme setkávat v Dlouhé ulici na čísle 94. Kousíček pod svatohorskými schody, naproti malému parkovišti, v budově bývalé cukrárny! Místnost, budova i celé okolí má krásnou energii a doufám, že se vám v ní bude líbit stejně jako mně.

Těším se na viděnou v cukrárně! Neděle 17.7. od 17:30

7.7.2022

Prázdninový rozvrh

Jogínci moji, na začátku prázdnin si ode mě na chvilku odpočinete: 2.-9.7. jóga nebude. Po krátké pauze se zase potkáme v neděli 10.7. v 17:30. Pokračovat budeme ještě v budově Kostek, jak jste zvyklí. A pokud nám bude přát počasí, užijeme si při cvičení jógy i výhled ze střešní terasy. Užívejte prázdniny a NAMASTE! (A na sluníčku se dobře namažte :-)

7.7.2022