Aktuality

Kurz numerologie a Tarotu

S velikou radostí ve svojí jógovně v říjnu přivítám numeroložku a vykladačku karet Janu Kojetínovou! Před samotným začátkem semináře bude dobrovolná 40ti minutová jógová praxe na probuzení těla i mysli (za symbolickou stokorunu) a od desáté hodiny se můžete těšit na smršť energie a informací od Janičky.

Cena: za den 850,- (+ případně 100,- jóga)

Cena za oba dny: 1.550,- (+ případně 100,- jóga)

SOBOTA 15.10.2022 : NUMEROLOGIE I. životní čísla, význam čísel v běžném životě, numerologie jména, osobní roky, měsíce a dny, tyrolský kruh našich povahových vlastností, jednoduše jak z prvního pohledu na datum narození poznáte s kým máte tu čest .

NEDĚLE 16.10.2022 - TAROT I. malá i velká arkána, probereme všech 78 karet + krátké vzájemné výklady.

Můžete si vybrat samozřejmě libovolné JEDNOTLIVÉ dny.

Sobota 15.10. a neděle 16.10., vždy od 10:00 do 16:30. Pokud máte zájem o ranní jógu, doražte už na devátou hodinu.

Voda, káva a čaj bude zajištěno. Svačinu sebou.                                                                                                                                         22.8.2022

Podzimní jóga retreat v Krkonoších

Připravuji pro vás podzimní jógový víkend v Krkonoších! 

V termínu 21.-23.10. se ke mně můžete připojit na jógový víkend v Erlebachově boudě, což je nově zrekonstruovaný nádherný hotel, jehož součástí je i bazén a wellness, které budeme mít k dispozici. Krásnou čistou přírodu si užijeme při procházkách (Sněžka je jen pár kilometrů daleko) nebo pohledem z panoramatických oken hotelu. Podzim přináší po létě zklidnění, uzemnění, proto je součástí programu kromě lekcí jógy i vedená relaxace a meditace.

Cena: 4.500,-/os.

Ubytovací část Erlebachovy boudy nabízí nové, luxusní dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC a LCD TV+ SAT, Wi-fi, fénem, a s panoramatickými nebo francouzskými okny. Pokoje Erlebachovy boudy splňují požadavky moderního ubytování a typického horského stylu. Spojení kamene a dřeva vytváří jedinečné kouzlo prostoru. Velká okna nabízejí úžasný rozhled na panorama Špindlerova Mlýna. V areálu jsou tři různé restaurace – Designová s vinným sklípkem a Panoramatická v Erlebachově boudě a dále tradiční Krkonošká hospůdka v Josefově boudě.

Cena na osobu zahrnuje:

- ubytování (3dny/2noci)

- bufetové snídaně

- jógový program

- neomezené wellness (Součástí Wellness jsou dvě masážní místnosti, 9m dlouhý bazén s protiproudem, relaxační místnost, biosauna, parní sauna, infrasauna, privátní finská sauna) 

- wifi, poplatky

- sál na cvičení

Program:

Pátek     17:30 jemná jóga s prodlouženou relaxací 90'

Sobota     7:30 ranní jóga

                      výšlap na Sněžku

                      17:30 večerní  jóga s vedenou meditací 90'

Neděle     7:30 ranní jóga

Účast na všech aktivitách je zcela dobrovolná :-)

Sál na cvičení jógy   --> 

ABY se stěhuje!

Možná se k vám ta novinka už donesla, koneckonců není to žádné tajemství. Od 17.7. bude ABY jóga na nové adrese - nově se budeme setkávat v Dlouhé ulici na čísle 94. Kousíček pod svatohorskými schody, naproti malému parkovišti, v budově bývalé cukrárny! Místnost, budova i celé okolí má krásnou energii a doufám, že se vám v ní bude líbit stejně jako mně.

Těším se na viděnou v cukrárně! Neděle 17.7. od 17:30

7.7.2022

Prázdninový rozvrh

Jogínci moji, na začátku prázdnin si ode mě na chvilku odpočinete: 2.-9.7. jóga nebude. Po krátké pauze se zase potkáme v neděli 10.7. v 17:30. Pokračovat budeme ještě v budově Kostek, jak jste zvyklí. A pokud nám bude přát počasí, užijeme si při cvičení jógy i výhled ze střešní terasy. Užívejte prázdniny a NAMASTE! (A na sluníčku se dobře namažte :-)

7.7.2022