Pobyty a akce

Adventní jógový víkend

1.-3.12.2023 - poslední 3 místa

Pojedeme do kouzelného malého penzionu ve Frymburku, přímo na břehu Lipna, v srdci Šumavy. Celková kapacita penzionu je jen 14 lidí, k dispozici budeme mít dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje i jógový sál mají výhled přímo na vodu. Pro statečné dobrovolníky je na zahradě přístupný biotop pro otužování. Jógový sál je moderně vybavený, včetně vyhřívané podlahy, s nádherným výhledem na Lipno.

Cena: 4.900,-/os.

Cena zahrnuje: Ubytování  (3 dny, 2 noci), polopenzi v blízkém hotelu Maxant, jógový program a neomezený přístup do shaly.

Letní  jógový víkend v Peci pod Sněžkou

20.-23.6.2024

TBD - připravujeme :-)

Letní pobyt v Břežanech pro týnky a mamky  

2.-4.8.2024

TBD - připravujeme :-)

Zimní jógový víkend

23.-25.2.2024

V nově zrekonstruovaném penzionu Konigův mlýn si užijeme zimní jógový retreat. Těšit se můžete na 4 jógové lekce zaměřené na posílení i protažení, stejně jako na hlubokou relaxaci. V zimním období je možné si užít příjemné lyžování ve Ski areálu Klínovec, který je vzdálen cca 1,5 km od penzionu. Pro ty, kdo neholdují sjezdovému lyžování, nabízí oblast Klínovce, Božího daru a okolí množství běžkařských tras různých náročností. 

Cena: 4.900,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování (3 dny/2 noci), snídaně formou bufetu, jógový program, pronájem sálu. 

Záloha 2000 Kč – Storno zálohy: 
1 a více měsíců – zpět 100% zálohy 
2 týdny – 50% zálohy 
týden a méně – Storno zálohy v celé výši (případně lze poslat náhradníka nebo po domluvě využít na jiný pobyt).

Jóga v Krkonoších

13.-15.9.2024

I letos  se ke mně můžete připojit na jógový víkend v Erlebachově boudě, což je nově zrekonstruovaný nádherný hotel, jehož součástí je i bazén a wellness, které budeme mít k dispozici. Krásnou čistou přírodu si užijeme při procházkách nebo pohledem z panoramatických oken hotelu. Podzim přináší po létě zklidnění, uzemnění, proto je součástí programu kromě lekcí jógy i vedená relaxace a meditace.

Cena: 4.900,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování (3dny/2noci), bufetové snídaně,  jógový program, neomezené wellness (Součástí Wellness jsou dvě masážní místnosti, 9m dlouhý bazén s protiproudem, relaxační místnost, biosauna, parní sauna, infrasauna, privátní finská sauna), sál na cvičení.

Jarní retreat v Břežanech 

26.-28.4.2024

Na okouzlujícím statku v Břežanech se naladíme na přicházející jaro, probudíme své tělo i mysl. Čekají na nás příjemné dvoulůžkové pokoje, vynikající kuchyně a především útulný jógový sál, ve kterém si užijeme celkem 5 krásných lekcí jógy. Dále se můžete těšit i na zajímavé povídání o ajurvédě a kakaový ceremoniál. 

Cena: 4.900,-/os

Cena zahrnuje 5 lekcí jógy, kakaový ceremoniál, ubytování na 2 noci, plnou penzi, pronájem sálu. 

Záloha 2000 Kč – Storno zálohy: 
1 a více měsíců – zpět 100% zálohy 
2 týdny – 50% zálohy 
týden a méně – Storno zálohy v celé výši (případně lze poslat náhradníka nebo po domluvě využít na jiný pobyt).

Jóga v Krkonoších

11.-13.10. 2024 - připravujeme :-)