Pobyty a akce

Prodloužený víkend v Peci pod Sněžkou

20.-23.6.2024 - poslední volná místa

Nově se letos podíváme do Krkonoš s jógou i v létě! Tentokrát do Pece pod Sněžkou, abychom na ni měli snazší přístup a skupinka odvážných se tak může vypravit na výhled na východ slunce z nejvyššího bodu naší země. Víkend to bude prodloužený, od čtvrtka do neděle, abychom stihly načerpat dost sil, sluníčka a jógových lekcí, které budou v obtížnosti pro začátečníky nebo pro pokročilé, dle vaší volby :-)

Hotel Vavřinec je mimo jiné vybaven i wellness částí, kterou budeme mít k dispozici.  

A jako bonus nás v sobotu čeká úplněk a tedy i úplňková jóga :-) a možná i nějaké to čarování! :-)

Cena: 6.400,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování (4dny/3noci), bufetové snídaně,  jógový program, vstup do wellness, sál na cvičení.

Jóga v Krkonoších 

6.-8.9.2024 - poslední volná místa

11.-13.10.2024 - kapacita naplněna

I letos  se ke mně můžete připojit na jógový víkend v Erlebachově boudě, což je nově zrekonstruovaný nádherný hotel, jehož součástí je i bazén a wellness, které budeme mít k dispozici. Krásnou čistou přírodu si užijeme při procházkách nebo pohledem z panoramatických oken hotelu. Podzim přináší po létě zklidnění, uzemnění, proto je součástí programu kromě lekcí jógy i vedená relaxace a meditace.

Cena: 5.500,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování (3dny/2noci), bufetové snídaně,  jógový program, neomezené wellness (Součástí Wellness jsou dvě masážní místnosti, 9m dlouhý bazén s protiproudem, relaxační místnost, biosauna, parní sauna, infrasauna, privátní finská sauna), sál na cvičení.