Nabídka lekcí jógy

Jemná ranní jóga

úterý a čtvrtek  7:00, pátek 8:00

Jemná ranní jóga probudí vaše tělo i mysl, rozproudí Vám energii v těle a pozitivně naladí do nového dne. Lekce je zaměřená na zlepšení pružnosti a mobility celého těla.

Vinjása flow poweryoga

úterý a čtvrtek 18:00, neděle 17:30

Dynamická jóga v rytmu dechu je vždy unikátní, je tvořena pozdravy slunci a tvorbou sekvencí bojovníků, stejně jako praxí pozic na zemi. Náplní lekce je protažení, dynamická část pro posílení vnitřních svalů a nakonec uvolňující relaxace.

Jóga pro sportovce

Dle dohody

Jóga je skvělou kompenzací jednostranného zatížení svalů profesionálních sportovců. Připravuji na míru lekce jógy pro fotbalisty, běžce a další profi sportovce.

Dětská jóga

Opět od září 

Jóga pro děti ve věku 5-8 let. Není potřeba žádné speciální vybavení, vše máme na místě. Děti se hravou formou seznámí se základy dechu a pohybu v jógové praxi, protáhnou se, posílí a na závěr uvolní při relaxaci.

Teen jóga

Opět od září

Lekce jógy pro "týnky" ve věku 9-13 let. Zaměřujeme se na hodinách na správnou techniku provedení jednotlivých pozic, stejně jako naplynulé přechody, dechové a relaxační techniky.

Restorativní jóga

Restorativní jóga je hluboce uvolňující styl jógové praxe. Při jejím cvičení se používají rozmanité pomůcky jako bloky, deky a polštáře (bolstery), díky čemuž je možné v pozicích vydržet delší dobu. Tím dochází k hlubokému uvolnění a zapojení hlubších vrstev svalů a to bez napětí a námahy. 

Firemní jóga

Dle dohody

Jóga přímo na vašem pracovišti! Chcete poskytnout svým zaměstnancům neobvyklý benefit? Pokud máte k dispozici vhodný prostor, ráda za vámi přijedu kamkoli v Příbrami a okolí. 

Soukromá lekce

Dle dohody

Na individuálních lekcích se můžeme zaměřit na konkrétní oblast, která vyžaduje pozornost. Můžeme se věnovat rozhýbání těla po operaci či nemoci, pracovat na posílení středu těla nebo na zlepšení flexibility. 

Případné změny v rozvrhu najdete vždy včas na facebooku a instagramu